VVJ-valjakkoajokilpailut 22.01.2007

Fiktio järjestää VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut 22.01.2007. Viimeinen ilmottautumispäivä on 18.01.2007. Vastuuhenkilönä on Milja, mutta tulokset arpoo puolueettomasti varmaankin jokaiselle tuttu arvontakone.

Rajoitukset
» Yksi ohjastaja saa tuoda yhteen (1) luokkaan kaksi (2) hevosta
» Yksi hevonen saa osallistua yhteen (1) luokkaan koko kilpailussa
» Groomi on pakollinen hevosluokissa (ohjastaja ei voi olla groomina)
» Jokaiseen luokkaan mahtuu 35 osallistujaa.

Osallistuminen
» Lähetä osallistumisesi osoitteeseen [email protected] otsikolla VVJ01
» Laita osallistumisesi muotoon (muista poistaa tähdet (*)):
   luokka (rivinvaihto)
   <*li> ajajan nimi (VRL/KL-0000, SeuRa) - hevonen VH-00000 - mahd. groomin nimi <*/li>

   VRL/KL-tunnus ja seura ovat pakollisia, hevosen rekisterinumero ei.

Luokat
01. Noviisien ponivaljakko TULOKSET
02. Noviisien hevosvaljakko TULOKSET
03. Avoin ponivaljakko TULOKSET
04. Avoin hevosvaljakko TULOKSET
05. Vaativa ponivaljakko TULOKSET
06. Vaativa hevosvaljakko TULOKSET


Osallistujat / Tulokset

Luokka 01

  1. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Virginidad VH-14509 - Jaspis
  2. Salla (VRL-0654, PR) - Cornflower's Cascade
  3. Emeanor (VRL-2291, EVR) - Rubinj
  4. Chloe (VRL-1581, SR) - Domisch Eisenherz VH-04003
  5. Marjo (VRL-3223, FSRa) - Cornflower's Torden VH-17162
  6. alhippa. (VRL-0064, VirSu) - Havanna B VH-16219 - Johanna
  7. maikkis (VRL1836, FSRa) - Lavinian Latenight VH-15970
  8. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Raghnall VH-18064 - Eeva
  9. Emeanor (VRL-2291, EVR) - Felish'G
  10. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Flash's McGyver
  11. jenni (VRL-914, BRT) - Chaotic Dei - Lemon
  12. Tanja S. (VRL-1017, dew) - Siobhan - Riikka M.
  13. Jenna L. (VRL-0248, FSRa) - Splash VH-14291 - Heidi S.
  14. Salla (VRL-0654, PR) - Okariinan Oromë
  15. Nea R. (VRL-0295, PR) - Balett SWE
  16. Leandra (VRL-1057, NER) - Honkaharjun Aurora
  17. Marjo (VRL-3223, FSRa) - Cornflower's Liljekonvall VH-10053
  18. Tanja S. (VRL-1017, dew) - Amber's Divina - Riikka M.
  19. Aina (VRL-0389, KHR) - Ffraid Meleri
  20. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Fanático VH-14508 - Jaspis
  21. Leandra (VRL-1057, NER) - Edenelle Cristina
  22. hooriya (VRL-2132, OriRa) - CW Stockholm Elite
  23. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Francine VH-18046 - Eeva
  24. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Mervyn
  25. hooriya (VRL-2132, OriRa) - Edenelle Sherbet
  26. alhippa. (VRL-0064, VirSu) - Piccadilly COS - Johanna
  27. Krispa (VRL-0073, dew) - Hallon Amélia - Mi.
  28. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - De Langehoft - Seidi
  29. Chloe (VRL-1581, SR) - Diwall Cyfeilles
  30. crachie. (VRL-0108, ROWDY) - Raafland Sawyer - Jenna A.
  31. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - S.A Uusi-Kalle - Seidi
  32. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Carmién's Agile VH-05331 - Milja
  33. jenni (VRL-914, BRT) - CRS Wolfgang - Lemon
  34. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Sydänyön Suomineito VH-05265 - Milja
  35. Nea R. (VRL-0295, PR) - Cornflower's Cooyah

Luokka 02

  1. Odessa (VRL-877, YTL) - Don VH-7466 - Sergei
  2. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Kimaran Ilopilleri - Seidi
  3. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Symbioosin Helmeilevä - Seidi
  4. Rosanna (VRL-0937, VNR) - Taka-Rajan Tytti ths-0237 - Marja
  5. trial (VRL-3469, GoHo) - Svea RÅ VH-14280 - Ihaa
  6. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Ferliné VH-18068 - Eeva
  7. jenni (VRL-914, BRT) - Koon Hernerokkaa - Lemon
  8. Tilli (VRL-0406, dew) - Aias Liora - Nessu
  9. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Kirveltäjän Lempilapsi VH-05272 - Milja
  10. jenni (VRL-914, BRT) - Wiljamiina - Lemon
  11. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Syksyn Julia VH-15452 - Eeva
  12. njen. (VRL-1205, SR) - Puomilan Paratiisi VH-07794 - Tiksu
  13. Janice (VRL-0505, PR) - Beajá GEM - gems.
  14. Jade (VRL-0202, WWR) - Syksyn Julmuri - Crystal
  15. Tanja S. (VRL-1017, dew) - Aias Radcliff - Riikka M.
  16. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - AH Benrangel - Noora
  17. Marjo (VRL-3223, FSRa) - Wannabe Wanted VH-12735 - Heli
  18. Jenna L. (VRL-0248, FSRa) - AK Tuskaton Tie VH-15771 - Heidi S.
  19. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Taka-Rajan Ronja - lottis
  20. Amylie (VRL-1837, FSRa) - CHp's Flake VH-07096 - Roa
  21. Leandra (VRL-1057, NER) - Edenelle Toshie
  22. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Varjon Rosvo-Roope - lottis
  23. Elisa (VRL-0551, AJC) - Negatief´s Schagita - Ella
  24. Tanja S. (VRL-1017, dew) - Aias Shaniqua - Riikka M.
  25. Tilli (VRL-0406, dew) - Aias Iacchus - Nessu
  26. Gedina (VRL-1868, HsK) - Akileya Sordato - Wenla
  27. Anette J. (VRL-0600, ACH) - Lemminkäinen - Kerttu R.
  28. Elisa (VRL-0551, AJC) - HJE Komme i Knipe - Ella
  29. Anette J. (VRL-0600, ACH) - Raadelman Hilma - Kerttu R.
  30. Mia C. (VRL-0235, NK-riders) - Ferth Jodh VH-18794 - Camilla R.
  31. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Redeemer Kin - Noora
  32. Amylie (VRL-1837, FSRa) - Km's Prosperous Peggy VH-06585 - Roa
  33. Leandra (VRL-1057, NER) - Edenelle Tamara
  34. njen. (VRL-1205, SR) - Poison Heart VH-06800 - Tiksu
  35. Keper (VRL-2154, NER) - Brimstone's Eagerness VH-01612

Luokka 03

  1. alhippa. (VRL-0064, VirSu) - Camomilla SKP VH-06233 - Johanna
  2. jenni (VRL-914, BRT) - Cecam Road Trippin' - Lemon
  3. Jenna (VRL-0444, KHR) - Balett SWE - Tanja
  4. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Mynta SWE VH-12460 - Jaspis
  5. Niinu (VRL-0255, SR) - Epheryn's Lottie
  6. Réne (VRL-1091, WWR) - Weaken Jarrel
  7. Niinu (VRL-0255, SR) - SLY Läpimurto VH-00702
  8. Krispa (VRL-0073, dew) - Lille Myy STE - Mi.
  9. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Aeronwy Label - Jaspis
  10. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Torquil
  11. Chloe (VRL-1581, SR) - Áed Cadeyrn VH-18559
  12. Janice (VRL-0505, PR) - Jadelle Fly - gems.
  13. Sylvester (VRL483, WTR) - Telpërien Dei - Noora
  14. hooriya (VRL-2132, OriRa) - MH Pikku Vadelma
  15. hooriya (VRL-2132, OriRa) - Liinun Adalmina
  16. Réne (VRL-1091, WWR) - Poisonheart
  17. Marjo (VRL-3223, FSRa) - Cornflower's Mørk og Dyster VH-09095
  18. Gedina (VRL-1868, HsK) - JW's Örmeli VH-9540
  19. strawberry (VRL-0545, WWR) - CW Sublime
  20. Marjo (VRL-3223, FSRa) - Symre NOR VH-10052
  21. Natalie V. (VRL-0062, NER) - CHp`s Nosce Te Ipsum VH-00070 - Milja
  22. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Prairie VH-18019 - Eeva
  23. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Rhianna DW VH-05329 - Milja
  24. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Day's Moira
  25. wanorr. (VRL-4457, dew) - WDN Dinasaur, VH-18329
  26. jenni (VRL-914, BRT) - Cecam Monday Modelize - Lemon
  27. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Star Sky's Secret Life VH-18378 - Eeva
  28. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Kirveltäjän Loistokas - Seidi
  29. Janice (VRL-0505, PR) - La Chakal - gems.
  30. Aina (VRL-0389, KHR) - Rhoscfflach Seren Meirian
  31. alhippa. (VRL-0064, VirSu) - Isil B VH-14571 - Johanna
  32. Keper (VRL-2154, NER) - Dagfinn VH-01609 - Sanelma
  33. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Edenelle Priyanka
  34. Eveliina (VRL-0288, FSRa) - Odeon Dei VH-18821
  35. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Raadelman Hilja - Seidi

Luokka 04

  1. Linn. (VRL4877, HRS) - Fn Aias Illumina - Siisii.
  2. Sonju(VRL-0665, HsK) - Helmipuron Tähdenlento - Lellu
  3. Rosi (VRL-2387, YTL) - Black Safir VH-15793 - Tina
  4. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Tiiti VH-18338 - Eeva
  5. Karin J. (VRL-1806, RR) - Foxtrot KR - anita
  6. Emilia J. (VRL-2410, NK-riders) - Stiletto SWA VH-05968 - Maria
  7. Sylvester (VRL483, WTR) - Kirveltäjän Jali - Noora
  8. Emilia J. (VRL-2410, NK-riders) - Aphrodite Win VH-06955 - Maria
  9. Tanja S. (VRL-1017, dew) - Winterhill's Shadow King - Riikka M.
  10. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Bellin Hengetär - Seidi
  11. Emmi L. (VRL-0175, FSRa) - Roomeo - Seidi
  12. alhippa. (VRL-0064, VirSu) - Tukkajumala VH-00247 - Johanna
  13. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Nestori Miikkulainen VH-18771 - Eeva
  14. Tanja S. (VRL-1017, dew) - Braeden - Riikka M.
  15. Chao(VRL-2415, dew) - Kirveltäjän Kivahdus VH-12323 - Tender
  16. amy. (VRL-2433, VMR) - Shellen Ramonz VH-02332 - Naber
  17. Jade (VRL-0202, WWR) - Pissis VK VH-13676 - Crystal
  18. Tilli (VRL-0406, dew) - Black Taffetta - Nessu
  19. Papu (VRL-5225, DR) - Lumipoika VH-19573 - Persilja
  20. Jenna L. (VRL-0248, FSRa) - Symbioosin Rimpula VH-18741 - Heidi S.
  21. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Nordbo Videkisse VH-08227 - Noora
  22. Hawering(VRL-1671, PR) - Haikauksen Huurreperkele - Femma
  23. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Iltatähden Kulkuri - lottis
  24. Chao (VRL-2415, dew) - Kirveltäjän Kivahdus - Tender
  25. Tilli (VRL-0406, dew) - Black Porcelain - Nessu
  26. Suolehti (VRL-2442, QAAR) - Revittäjä - Ninnix.
  27. Jenna L. (VRL-0248, FSRa) - Haavetyttö RJ - Heidi S.
  28. strawberry (VRL-0545, WWR) - Suvisade VOE - stjarna
  29. Elina (VRL-4185,FSRa) - Toivomus KIR - Essi
  30. Keper (VRL-2154, NER) - Nisetter II - Sanelma
  31. Emma P. (VRL-4709, VIR) - Natashe of Scorpia - Reino
  32. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Varjon Viimeinen Samurai - lottis
  33. Lazor (VRL-4823, FHR) - Tacano´s Epona - Heldy
  34. Natalie V. (VRL-0062, NER) - Wan's Wandella VH-08389 - Milja
  35. Jessika (VRL-0397, FSRa) - Bellin Kuunsäde - Icengard

Luokka 05

  1. Saara (VRL-0089, VIR) - Kaviopolun Samilla VH-9269
  2. Jenni R. (VRL-1472, FCR) - Eirwyn Llithwyn
  3. jenni (VRL-914, BRT) - Austendale Furir - Lemon
  4. hooriya (VRL-2132, OriRa) - Nektarin Mokkapala
  5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Snowangel AET VH-13371
  6. Marjo (VRL-3223, FSRa) - Ch. Bianka NOR VH-09096
  7. Hanna (VRL-0088, VIR) - Galatea VH-4117
  8. Janice (VRL-0505, PR) - Salamanter - gems.
  9. jenni (VRL-914, BRT) - CW True't Aida - Lemon
  10. Sirja (VRL-0601, dew) - Day's Dråpare - Kaisa
  11. Heini H. (VRL-0595, SR) - Nerian Eemil VH-01897
  12. alhippa. (VRL-0064, VirSu) - Uldemar v.d. Daunehill - Johanna
  13. Sallis (VRL-0807, ACH) - Ljuvlig Antton VH-02751
  14. Macey (VRL-1549, RR) - Vakant Løs - Jennia
  15. Saara (VRL-0089, VIR) - Kaviopolun Nelly VH-6122
  16. Janice (VRL-0505, PR) - Helqyenne Då - gems.
  17. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Snöflinga VH-14064 - Jaspis
  18. Jade (VRL-0202, WWR) - Nadine LN VH-1952 - Crystal
  19. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Soft Side AET VH-10484
  20. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Patriot VH-18038 - Eeva
  21. Ellen (VRL-1092, FSRa) - CW Remy Zero VH-18104 - Eeva
  22. Heini H. (VRL-0595, SR) - CW Sir Duke VH-04605
  23. Tuire N. (VRL-0345, RR) - Th'n Prince of Murtagh VH-06995
  24. riimuska (VRL-3616, YTL) - Riihimäen Loorti
  25. riimuska (VRL-3616, YTL) - Yennifer BIT
  26. Problem (VRL-4976, dew) - Företagsam SWE
  27. Mitja K. (VRL-3068, VMR) - Lakunaru VH-13678 - Jaspis
  28. hooriya (VRL-2132, OriRa) - CW Downthe Island
  29. tofu-one (VRL-2363, dew) - Candyholic IF - Maryland
  30. Sylvester (VRL483, WTR) - Hiirenkorvan Riiviö - Noora
  31. Marjo (VRL-3223, FSRa) - Edenelle Lukitar VH-09197
  32. Sirja (VRL-0601, dew) - Ekollon's Manhattan - Kaisa
  33. Hanna (VRL-0088, VIR) - Alexia SWE VH-4116
  34. Tuire N. (VRL-0345, RR) - Vanillan Ajatus VH-01847
  35. Krispa (VRL-0073, dew) - Regent's Dewey - Mi.

Luokka 06

  1. Mikaja (VRL-2699, SR) - FIR Giselberga - Ednet
  2. Rosi (VRL-2387, YTL) - Ladymoon VH-15793 - Tina
  3. Papu (VRL-5225, DR) - Spooky Clovn VH-19537 - Persilja
  4. Emilia J. (VRL-2410, NK-riders) - Oscar Win VH-07547 - Maria
  5. Sonju (VRL-0665, HsK) - Noitatuulen Tikkari VH-18919 - Lellu
  6. Emilia J. (VRL-2410, NK-riders) - Mariss de Poemé VH-03382 - Maria
  7. Mikaja (VRL-2699, SR) - Rasmos vd. Cian - Ednet
  8. Salla (VRL-0654, PR) - MD Forgive Me - Neppari
  9. Jenni R. (VRL-1472, FCR) - Caerwyn Yorath VH-17907 - Naw.
  10. Jenna. H (VRL-1585, SR) - Yonellette GER - Tanja T.
  11. Jenni R. (VRL-1472, FCR) - Caerwyn Seren Aerona - Naw.
  12. Grusha (VRL-4271, HsK) - Tanssivan Mysteriously Deep VH-19482 - Could
  13. Sonju (VRL-0665, HsK) - Xolote III - Lellu
  14. Think (VRL-1940, HsK) - Gold's Shore ox VH-17878 - ellu-
  15. Laura R. (VRL-0169, HRS) - Ainokainen K.R - Sara W.


  

Onnea kisoihin!

This website is hosted for free by freewebs. Get your own Free Website now!

ylös