NJ-näyttelyt

Luokat
01. Helppo C (kaikille) TT
02a. Helppo B (kaikille) TT
02b. Helppo B (she ja s(p)h) TT
03a. Helppo A (kaikille) TT
03b. Helppo A (WWR:n jäsenille) TT
04. Vaativa B (kaikille)TT
05. Vaativa A (hevosille) TT
06. Prix de Fiktio (Intermediate I-II) (hevosille) TT

Osallistuminen
» [email protected], otsikolla Fiktio - KRJ05
» lk (rv) ratsastaja (VRL-0000, SeuRa) - ratsu VH-00000 <br>
» VRL-tunnus on pakollinen, hevosen rekisterinumero ei.

Osallistujat

02a. Helppo B
1. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Missway's Dorina VH-27055
2. IIPPi (VRL-2180, BRT) - Freundin II VH-20091
3. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Phayetta Of Romulus VH-27053
4. diorama (VRL-4216, SR) - Universally Speaking VH-25956
5. diorama (VRL-4216, SR) - Havupuron Gato Blanco VH-06302
6. diorama (VRL-4216, SR) - Devisser SFR VH-08157
7. Jade (VRL-0202, WWR) - Ariana B VH-14568
8. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Broderick VH-19411
9. Elina (VRL-4185, FSRa) - Taka-Rajan Sabrina
10. Taru K (VRL-0687, BRT) - Cónten v. Ballet VH-26574
11. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Wheychip of Wigwam
12. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - OKA Bluish VH-19364
13. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Korall SWE VH-16704
14. Reetta (VRL-5280, USVA) - Valkokankaan Shrek VH-27103
15. Sarako (VRL-5875, BRT) - HJE Liten Venne VH-02203
16. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Missway's Darkside
17. Salla (VRL-0654, PR) - Éowyn WLW VH-24321
18. Sännä (VRL-1967, EVR) - Texas of Jewel
19. Salla (VRL-0654, PR) - Fëanor R VH-18109
20. Kya (VRL-0742, KR) - Genims Micklee
21. Elina (VRL-4185, FSRa) - Puuterilumi MRD
22. Jade (VRL-0202, WWR) - Ellinor SKP VH-09625
23. Salla (VRL-0654, PR) - Howl's Moving Castle VH-26919
24. Kya (VRL-0742, KR) - Tyford Birdie
25. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Fatal Tempter SIN
26. anis (VRL-1352, FSRa) - Mechislav VH-19481
27. Katja (VRL-1815, EVR) - Pärlemor Anonym VH-21636
28. Sarako (VRL-5875, BRT) - Phantom Of The Opera VH-26118
29. Hanna L. (VRL-0908, KiR) - Glow's Caprice CRP VH-26054
30. Kya (VRL-0742, KR) - Tyford Brilliant
31. Katja (VRL-1815, EVR) - MNT Jägermaister VH-18455
32. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Fenella CRP
33. Sännä (VRL-1967, EVR) - Jerian B VH-26092
34. anis (VRL-1352, FSRa) - True Myfandora VH-04225
35. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Rentukan William
36. Jonna (VRL-0139, USVA) - Rolands Spotlight
37. Hamzi (VRL-2163, NER) - Irish Jade VH-21255
38. Hamzi (VRL-2163, NER) - Taka-Rajan Ronja
39. Taru K (VRL-0687, BRT) - Padicast v. Ballet
40. Jonna (VRL-0139, USVA) - Ausweichen's Pianist
41. Del (VRL-2233, FSRa) - Fenella CRP
42. Sarako (VRL-5875, BRT) - Lyyra VH-18396
43. Jade (VRL-0202, WWR) - Huvi's Mederas VH-01951
44. Del (VRL-2233, FSRa) - Poison I Crave PB VH-2642
45. Sännä (VRL-1967, EVR) - Fröken Absolute SWE VH-20603
46. diorama (VRL-4216, SR) - Minor Thing VH-25964
47. Salla (VRL-0654, PR) - Hallon Elessar VH-24322
48. Hanna L. (VRL-0908, KiR) - Crossroad's Rimaldo VH-25781
49. Katja (VRL-1815, EVR) - Evensans Destrea VH-19949
50. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - WS Opale VH-19781
51. Veikka (VRL-2073, FSRa) - Verlangzamen
52. Kya (VRL-0742, KR) - Missway's Playtime
53. manzku (VRL-2297, ER) - Lieblich MLD
54. Taru K (VRL-0687, BRT) - Conversen v. Ballet VH-26572
55. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Heulyn WS VH-18067
56. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Accomplished
57. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Ready For Life
58. Jade (VRL-0202, WWR) - Jilla's Dygtig
59. Ninuska (VRL-2061, EVR) - R.A. Remontteri
60. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Wannabe Gay

03a. Helppo A
1. Cery (VRL-2116, PR) - Ellipsi
2. Chloe (VRL-1581, SR) - WS Dina VH-19798
3. Drina (VRL-0085, NER) - Areten Imperiana VH-25318
4. anis (VRL-1352, FSRa) - Nazeer Fame Chall VH-02397
5. anis (VRL-1352, FSRa) - Fateh El Ferdous VH-02400
6. Del (VRL-2233, FSRa) - Music's de Paix VH-13960
7. Katja (VRL-1815, EVR) - MNT Jägermaister VH-18455
8. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Lord Pinquin VH-26593
9. marya (VRL-6038, KR) - Bianca v. Ballet VH-25821
10. diorama (VRL-4216, SR) - Paracoccidioidomicosisproctitissarcomucosis VH-27001
11. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Ealdir Vis VH-20114
12. Del (VRL-2233, FSRa) - Campari 54 VH-17327
13. marya (VRL-6038, KR) - Aweia's Charlene VH-26344
14. Bambi (VRL-0107, AAR) - Wanda´s YoYo VH-21968
15. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Aino-Kaisa
16. Bambi (VRL-0107, AAR) - Flawless VH-21973
17. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Catchin' a Kangaroo 54
18. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Herra Ilari
19. Sarako (VRL-5875, BRT) - HJE Liten Venne VH-02203
20. Jenna P (VRL-0468, KR) - Daydream
21. anis (VRL-1352, FSRa) - WS Difyr VH-19257
22. Sarako (VRL-5875, BRT) - Phantom Of The Opera VH-26118
23. Elina (VRL-2310, WWR) - Secreteriat Primadonna VH-24383
24. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Datamosera
25. Hanna L. (VRL-0908, KiR) - Crossroad's Daring VH-25998
26. Del (VRL-2233, FSRa) - Extase CX VH-3067
27. Salla (VRL-0654, PR) - Faramir FS VH-17618
28. Sännä (VRL-1967, EVR) - Jerian B VH-26092
29. Katja (VRL-1815, EVR) - Evensans Destrea VH-19949
30. Kya (VRL-0742, KR) - Raadelman Vekseli
31. Sarako (VRL-5875, BRT) - Lyyra VH-18396
32. Taru K (VRL-0687, BRT) - Inwatery FIN
33. marya (VRL-6038, KR) - Chaliostro VH-26238
34. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Juniortease II
35. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Ellenin Timotei VH-01116
36. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Honorine Jo VH-24387
37. Taru K (VRL-0687, BRT) - Givannin DOOK
38. Del (VRL-2233, FSRa) - Gunilla KN VH-18106
39. Elina (VRL-4185, FSRa) - Sitruunan Viherpippuri VH-21359
40. Katja (VRL-1815, EVR) - Pärlemor Anonym VH-21636
41. Kya (VRL-0742, KR) - Tyford Birdie
42. anis (VRL-1352, FSRa) - Sabah Al Khair VH-02405
43. Sännä (VRL-1967, EVR) - Texas of Jewel
44. Chloe (VRL-1581, SR) - Diwall Cyfeilles VH-20679
45. Bambi (VRL-0107, AAR) - Casino Royal
46. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Pikkupiru VH-20002
47. Linnea (VRL-0286, FCR) - Harlequin WL VH-09222
48. Kya (VRL-0742, KR) - Missway's Playtime
49. Kya (VRL-0742, KR) - Vappuneiti
50. Taru K (VRL-0687, BRT) - Warshaclet FIN
51. Krista K. (VRL-0335, CSR) - Jeremias VOE VH-25336
52. diorama (VRL-4216, SR) - Poika-Rakkaus VH-26990
53. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Armadillo Rocks VH-18796
54. Elina (VRL-4185, FSRa) - Marjametsän Ennenkaikkea
55. Jenna P (VRL-0468, KR) - Magnum
56. Chloe (VRL-1581, SR) - Ceinwen Ion VH-21786
57. Jenna P (VRL-0468, KR) - Adoro's Nadine
58. Kati K. (VRL-0102, FCR) - East Side Story NY
59. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Ciannait FS VH-20063
60. Salla (VRL-0654, PR) - Estë R VH-17551

04. Vaativa B
1. Jenna P (VRL-0468, KR) - Magnum
2. Chloe (VRL-1581, SR) - Diwall Cyfeilles VH-20679
3. Linnea (VRL-0286, FCR) - Charlotte Bustle VH-10655
4. Anita S. (VRL-5649, YR) - Bhamira Macc VH-26483
5. Del (VRL-2233, FSRa) - Gunilla KN VH-18106
6. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Armadillo Rocks VH-18796
7. anis (VRL-1352, FSRa) - Elaine GBR VH-21338
8. Katja (VRL-1815, EVR) - Particle of Dust VH-18318
9. Krista K. (VRL-0335, CSR) - Long Intro VH-26734
10. marya (VRL-6038, KR) - Aweia's Charlene VH-26344
11. Krista K. (VRL-0335, CSR) - Texas Hold'Em VH-26732
12. Drina (VRL-0085, NER) - Blancheflour Cion VH-25065
13. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Hera of Romulus
14. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - OK's Muffled Myth
15. Del (VRL-2233, FSRa) - Music's de Paix VH-13960
16. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Pikkupiru VH-20002
17. Chloe (VRL-1581, SR) - Ceinwen Ion VH-21786
18. diorama (VRL-4216, SR) - Paracoccidioidomicosisproctitissarcomucosis VH-27001
19. Bambi (VRL-0107, AAR) - Wanda´s YoYo VH-21968
20. Kya (VRL-0742, KR) - Raadelman Vekseli
21. Jenna P (VRL-0468, KR) - Adoro's Nadine
22. Bambi (VRL-0107, AAR) - Macic Zorberro ox
23. Del (VRL-2233, FSRa) - Campari 54 VH-17327
24. Elina (VRL-4185, FSRa) - Sitruunan Viherpippuri VH-21359
25. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Encore VH-18701
26. Katja (VRL-1815, EVR) - Hunter's Bay 57 VH-22940
27. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Mighty Frog
28. Jenna P (VRL-0468, KR) - Daydream
29. Krista K. (VRL-0335, CSR) - Hellwood GER VH-25011
30. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - OK's Quality Worth
31. marya (VRL-6038, KR) - Chaliostro VH-26238
32. anis (VRL-1352, FSRa) - Rhoscfflach Seren Sion VH-04229
33. Kati K. (VRL-0102, FCR) - East Side Story NY
34. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Ealdir Vis VH-20114
35. Linnea (VRL-0286, FCR) - Newhouse VH-20512
36. Bambi (VRL-0107, AAR) - Casino Royal
37. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Lord Pinquin VH-26593
38. Taru K (VRL-0687, BRT) - Inwatery FIN
39. Bambi (VRL-0107, AAR) - Flawless VH-21973
40. Elina (VRL-4185, FSRa) - Marjametsän Ennenkaikkea
41. Chloe (VRL-1581, SR) - WS Dina VH-19798
42. Kya (VRL-0742, KR) - Raadelman Yksinolla
43. Taru K (VRL-0687, BRT) - Givannin DOOK
44. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Datamosera
45. Del (VRL-2233, FSRa) - Extase CX VH-3067
46. marya (VRL-6038, KR) - Bianca v. Ballet VH-25821
47. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Catchin' a Kangaroo 54
48. Kya (VRL-0742, KR) - Vaapukan Milka
49. marya (VRL-6038, KR) - Confiana RVE VH-25804
50. Drina (VRL-0085, NER) - Areten Imperiana VH-25318
51. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Honorine Jo VH-24387
52. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Ellenin Kuiskaus VH-22026
53. Linnea (VRL-0286, FCR) - Harlequin WL VH-09222
54. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Ciannait FS VH-20063
55. Katja (VRL-1815, EVR) - Ordlös Riddare SWE VH-16574
56. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Juniortease II
57. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Herra Ilari
58. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Verfraaien BJD
59. Kya (VRL-0742, KR) - Showtime
60. Taru K (VRL-0687, BRT) - Warshaclet FIN

06. Prix de Fiktio (Intermediate I-II)
1. Bambi (VRL-0107, AAR) - RF Jayjacama Greenbay
2. Jenna P (VRL-0468, KR) - Wonderland of Romulus
3. Ninnika (VRL-1331, EVR) - Gewinner GA VH-21127
4. Taru K (VRL-0687, BRT) - Deport PVL VH-23432
5. Leena I. (VRL-0152, KR) - B'Scarlett VH-17208
6. Del (VRL-2233, FSRa) - Suhina's Cadetson VH-25109
7. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Feurig Wasser
8. Krista K. (VRL-0335, CSR) - Last of December VH-25001
9. Elina (VRL-4185, FSRa) - Margenius H
10. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Valienté VOE
11. Taru K (VRL-0687, BRT) - Squarels Redwen VH-23032
12. Fendor (VRL-1830, VIR) - Arnica de la Barre
13. Taru K (VRL-0687, BRT) - Shadow's Andersom VH-21850
14. Tuulia (VRL-0084, WTR) - Whiskey 54
15. Jonna (VRL-0139, USVA) - Benoit de Roux
16. Tuulia (VRL-0084, WTR) - Golden Globe Of Romulus
17. diorama (VRL-4216, SR) - Bulletproof Cupid VH-21525
18. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Spiderweb COS VH-22173
19. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Dark Raven
20. Tuuletar. (VRL-1590, EVR) - Howe Hurricane VH-26399
21. Del (VRL-2233, FSRa) - Acado COS VH-13953
22. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Dolce&Gabbana LJ
23. Killer Queen (VRL-3288, EVR) - Hotter Than Hell VH-23453
24. Kya (VRL-0742, KR) - Adoro's Eline
25. trial (VRL-3469, GoHo) - Transylvania PB
26. Sarako (VRL-5875, BRT) - Flip And Flop VH-25472
27. diorama (VRL-4216, SR) - Adam's Camden VH-25976
28. Jonna (VRL-0139, USVA) - Champion's Ferrara VH-23363
29. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Thalassa FS VH-19702
30. Kya (VRL-0742, KR) - Catherine
31. Jenna P (VRL-0468, KR) - Milano
32. Krista K. (VRL-0335, CSR) - True Gigolo VH-26735
33. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Frisco
34. Sonja P. (VRL-0474, KiR) - Transylvania PB
35. Krista K. (VRL-0335, CSR) - Erzfeind GER VH-20651
36. marya (VRL-6038, KR) - Apfelbaum's Aquamarin VH-21335
37. Kya (VRL-0742, KR) - Missway's Stockwell
38. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Refractory '89 VH-19828
39. Linnea (VRL-0286, FCR) - Elfenbein VH-09592
40. Leena I. (VRL-0152, KR) - Joyride VIR
41. Linnea (VRL-0286, FCR) - Caribbean WL VH-12010
42. diorama (VRL-4216, SR) - Everlasting Coma VH-25948
43. Krista K. (VRL-0335, CSR) - Meet Curtis GER VH-25002
44. marya (VRL-6038, KR) - Midamiaba VH-25803
45. Karin J. (VRL-1806, NER) - Niphredil PB
46. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Verfraaien BJD
47. marya (VRL-6038, KR) - Ganessias Carita VH-25802
48. Leena I. (VRL-0152, KR) - Lord Romero SIN
49. Jenna P (VRL-0468, KR) - Adoro's Åscar
50. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - OK's Quality Worth
51. Leena I. (VRL-0152, KR) - Maxim VH-18636
52. Linnea (VRL-0286, FCR) - Colmord's Zasu VH-24106
53. Del (VRL-2233, FSRa) - WF Milou VH-06839
54. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Bambou Beia
55. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Rockafella GA
56. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Rickets 54 VH-24497
57. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - OK's Muffled Myth

KRJ-kouluratsastuskilpailut

pvm : 25.05.2007
vip : 22.05.2007
paikka : Fiktio
vastuuhlö : Milja M.

Rajoitukset
1 ratsastaja / 4 hevosta / 1 luokka «
1 hevonen / 2 luokkaa / kisa «
luokkiin 60 osallistujaa «

Onnea!

 

 

Tulokset

01. Helppo C
1. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Accomplished
2. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Flash's Lorraine VH-23546
3. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Wheychip of Wigwam
4. Hamzi (VRL-2163, NER) - Tibastin Hapro
5. Kya (VRL-0742, KR) - Genims Micklee
6. Kya (VRL-0742, KR) - Tyford Brilliant
7. Bambi (VRL-0107, AAR) - Casandra DOR VH-19194
8. diorama (VRL-4216, SR) - Havupuron Gato Blanco VH-06302
9. diorama (VRL-4216, SR) - Universally Speaking VH-25956
10. Del (VRL-2233, FSRa) - Fenella CRP
11. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Ready For Life
12. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Vaapukan Leon VH-21827
13. IIPPi (VRL-2180, BRT) - Rusinan Onnimanni VH-16143
14. Salla (VRL-0654, PR) - Éowyn WLW VH-24321
15. Taru K (VRL-0687, BRT) - Padicast v. Ballet
16. Hanna L. (VRL-0908, KiR) - Edenelle Aleth VH-26012
17. Del (VRL-2233, FSRa) - Poison I Crave PB VH-2642
18. anis (VRL-1352, FSRa) - Moniet Tegan VH-19313
19. anis (VRL-1352, FSRa) - Dar es Salaam MA VH-19451
20. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Missway's Dorina VH-27055
21. Taru K (VRL-0687, BRT) - Cónten v. Ballet VH-26574
22. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Parker VH-18052
23. IIPPi (VRL-2180, BRT) - Capricorn NP VH-22765
24. Jade (VRL-0202, WWR) - Ariana B VH-14568
25. anis (VRL-1352, FSRa) - Lumivuon Faramir VH-19314
26. Millis (VRL-3310, AAR) - Krzysztof Wawrzyniec VH-20168
27. anis (VRL-1352, FSRa) - Gallant OR VH-04231
28. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Vaapukan Eemeli VH-20262
29. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Flash's Dwight VH-23538
30. Elina (VRL-4185, FSRa) - Puuterilumi MRD
31. Jade (VRL-0202, WWR) - Benjamin TUM VH-16354
32. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Fenella CRP
33. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Fatal Tempter SIN
34. Sarako (VRL-5875, BRT) - Jokikosken Helmi VH-24645
35. diorama (VRL-4216, SR) - Devisser SFR VH-08157
36. Taru K (VRL-0687, BRT) - Conversen v. Ballet VH-26572
37. Veikka (VRL-2073, FSRa) - Verlangzamen
38. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Sikuriina ROV
39. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Nelly Adolia VH-15383
40. Bambi (VRL-0107, AAR) - Gento SI
41. Salla (VRL-0654, PR) - Hallon Elessar VH-24322
42. Veikka (VRL-2073, FSRa) - Käry-Kävi LIL
43. diorama (VRL-4216, SR) - Minor Thing VH-25964
44. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Missway's Darkside
45. Kya (VRL-0742, KR) - Showtime
46. Salla (VRL-0654, PR) - Fëanor R VH-18109
47. Elina (VRL-4185, FSRa) - Taka-Rajan Sabrina
48. Jade (VRL-0202, WWR) - CW Sorta Fairytale VH-17404
49. Jade (VRL-0202, WWR) - Yager Meister VH-18749
50. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Phayetta Of Romulus VH-27053
51. Hanna L. (VRL-0908, KiR) - CRS Tiffany VH-25875
52. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Julie VH-20968
53. IIPPi (VRL-2180, BRT) - Tähtisade VH-20344
54. Hanna L. (VRL-0908, KiR) - Edenelle Palma VH-26014
55. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Telpërien Dei
56. Hamzi (VRL-2163, NER) - Varjon Tarumania
57. Kya (VRL-0742, KR) - Danes v. Missway
58. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Wannabe Gay
59. Salla (VRL-0654, PR) - Howl's Moving Castle VH-26919
60. IIPPi (VRL-2180, BRT) - Rusinan Hedelmänapero

02b. Helppo B
1. rinsessa (VRL-3477, NER) - Vanamon Kukka VH-13439
2. Kata (VRL-3663, GoHo) - EC Centrix
3. Sylvester (VRL-0483, WTR) - Telpërien Dei
4. Chess (VRL-3528, NER) - Captain Beenbeeng VH-20095
5. Hawering (VRL-1671, FSRa) - Vinhatar VH-26988
6. IIPPi (VRL-2180, BRT) - Rusinan Onnimanni VH-16143
7. Hawering (VRL-1671, FSRa) - Aatteen Hurmuri VH-26965
8. Jade (VRL-0202, WWR) - Ihmatapaus JV VH-01946
9. Kya (VRL-0742, KR) - Raadelman Vekseli
10. Ninuska (VRL-2061, EVR) - R.A. Remontteri
11. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Vaapukan Leon VH-21827
12. Kya (VRL-0742, KR) - Vappuneiti
13. Hamzi (VRL-2163, NER) - Kaipuun Taiga
14. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Aino-Kaisa
15. IIPPi (VRL-2180, BRT) - Tähtisade VH-20344
16. Tuulia (VRL-0084, WTR) - Huvikumpulan Saraste
17. Krispa (VRL-0073, dew) - Shinjun Sinisiipi VH-26028
18. rinsessa (VRL-3477, NER) - Ristin Väinämöinen VH-27302
19. Ziki (VRL-5965, KiR) - Rentukan Freya
20. Mokka (VRL-1791, BRT) - Suomi Esikko
21. rinsessa (VRL-3477, NER) - Nokikylän Mirmir
22. Jade (VRL-0202, WWR) - CW Sorta Fairytale VH-17404
23. Krispa (VRL-0073, dew) - Shinjun Jymy-Yllätys VH-21879
24. Reetta (VRL-5280, USVA) - Valkokankaan Shrek VH-27103
25. Hamzi (VRL-2163, NER) - Varjon Tarumania
26. diorama (VRL-4216, SR) - Poika-Rakkaus VH-26990
27. Hanna L. (VRL-0908, KiR) - Vanillé Alvey VH-17766
28. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Sikuriina ROV
29. Veikka (VRL-2073, FSRa) - Käry-Kävi LIL
30. Sarako (VRL-5875, BRT) - Jokikosken Helmi VH-24645
31. anis (VRL-1352, FSRa) - Sil Maxwell VH-21143
32. Kya (VRL-0742, KR) - Raadelman Yksinolla
33. Jonna (VRL-0139, USVA) - Heikun Keikun Vellamo
34. Hawering (VRL-1671, FSRa) - Croisoksen Aamuaurinko VH-19084
35. Jade (VRL-0202, WWR) - Yager Meister VH-18749
36. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Flash's Lorraine VH-23546
37. Tuulia (VRL-0084, WTR) - Hallapuron Kapinallinen
38. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Vaapukan Eemeli VH-20262
39. Hamzi (VRL-2163, NER) - Varjon Sateen Kaste
40. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Ellenin Timotei VH-01116
41. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Tuulenviemä
42. Mokka (VRL-1791, BRT) - Elovena
43. Tuulia (VRL-0084, WTR) - Nokikylän Liinu
44. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Flash's Dwight VH-23538
45. rinsessa (VRL-3477, NER) - AK Kadoksissa
46. anis (VRL-1352, FSRa) - Earshall's Arsenij V VH-20916
47. Jade (VRL-0202, WWR) - E.E Vennamo VH-19925
48. Kya (VRL-0742, KR) - Danes v. Missway

03b. Helppo A
1. Hanna (VRL-0076, WWR) - Herra Makkonen VH-25338
2. Hanna (VRL-0076, WWR) - Olivette SP VH-17258
3. Jade (VRL-0202, WWR) - Nadine LN VH-01952
4. Jade (VRL-0202, WWR) - Evensans Strumour
5. Jade (VRL-0202, WWR) - Ljugare Isbjörn VH-10397
6. Hanna (VRL-0076, WWR) - Shakespeare AIR VH-228849
7. Elina (VRL-2310, WWR) - Secreteriat Primadonna VH-24383
8. Jade (VRL-0202, WWR) - Ihmatapaus JV VH-01946

05. Vaativa A
1. Jade (VRL-0202, WWR) - Tuiverrus VH-09624
2. Jenna P (VRL-0468, KR) - Wonderland of Romulus
3. Kya (VRL-0742, KR) - Missway's Stockwell
4. Kya (VRL-0742, KR) - Catherine
5. Linnea (VRL-0286, FCR) - Caribbean WL VH-12010
6. Krista K. (VRL-0335, CSR) - Long Intro VH-26734
7. Jade (VRL-0202, WWR) - Syksyn Julmuri VH-17453
8. Jenna P (VRL-0468, KR) - Adoro's Åscar
9. Riina (VRL-5274, VDSR) - Jaque VH-21421
10. Tuuletar. (VRL-1590, EVR) - Howe Hurricane VH-26399
11. Hamzi (VRL-2163, NER) - Cloud Castle's Born to Fly VH-13710
12. Del (VRL-2233, FSRa) - WF Milou VH-06839
13. Hamzi (VRL-2163, NER) - Varjon Viimeinen Samurai
14. Jade (VRL-0202, WWR) - Vellariina KIR
15. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Frisco
16. Krista K. (VRL-0335, CSR) - Fröhlich Wochentag VH-26739
17. Taru K (VRL-0687, BRT) - Shadow's Andersom VH-21850
18. Jenn. (VRL-1874, FSRa) - Thalassa FS VH-19702
19. Kya (VRL-0742, KR) - Adoro's Eline
20. Del (VRL-2233, FSRa) - Gunilla KN VH-18106
21. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Hera of Romulus
22. Kya (VRL-0742, KR) - Vaapukan Milka
23. Bambi (VRL-0107, AAR) - RF Jayjacama Greenbay
24. Del (VRL-2233, FSRa) - Classic Nicotine VH-3087
25. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - New York VH-24499
26. marya (VRL-6038, KR) - Midamiaba VH-25803
27. Jade (VRL-0202, WWR) - Vinyyli
28. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Brandon COS
29. Linnea (VRL-0286, FCR) - Colmord's Zasu VH-24106
30. Peukku (VRL-5496, HsK) - Lonesome of Romulus
31. Sonja P. (VRL-0474, KiR) - Transylvania PB
32. diorama (VRL-4216, SR) - Everlasting Coma VH-25948
33. Drina (VRL-0085, NER) - Blancheflour Cion VH-25065
34. thees. (VRL-4726, BRT) - The Qth Kashmir
35. latiness. (VRL-0292, DRT) - Juinquillant A.V. Suena
36. Riina (VRL-5274, VDSR) - Lashinda Lady VH-21275
37. Bambi (VRL-0107, AAR) - Macic Zorberro ox
38. Jonna (VRL-0139, USVA) - Relique AM
39. Ninnika (VRL-1331, EVR) - Dionysos Win VH-18962
40. diorama (VRL-4216, SR) - Adam's Camden VH-25976
41. Elina (VRL-4185, FSRa) - Margenius H
42. Jonna (VRL-0139, USVA) - LJ Yolanda
43. marya (VRL-6038, KR) - Apfelbaum's Aquamarin VH-21335
44. Krista K. (VRL-0335, CSR) - Texas Hold'Em VH-26732
45. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Feurig Wasser
46. Hamzi (VRL-2163, NER) - Shadow's Linia Falista
47. Sarako (VRL-5875, BRT) - Flip And Flop VH-25472
48. Del (VRL-2233, FSRa) - Suhina's Cadetson VH-25109
49. Kaisa K. (VRL-0075, KR) - Zap Zap Of Scorpia
50. Taru K (VRL-0687, BRT) - Deport PVL VH-23432
51. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Mighty Frog
52. Taru K (VRL-0687, BRT) - Squarels Redwen VH-23032
53. marya (VRL-6038, KR) - Confiana RVE VH-25804
54. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Bambou Beia
55. Krista K. (VRL-0335, CSR) - Hellwood GER VH-25011
56. diorama (VRL-4216, SR) - Bulletproof Cupid VH-21525
57. Jenna P (VRL-0468, KR) - Milano
58. Linnea (VRL-0286, FCR) - Elfenbein VH-09592
59. manzku (VRL-2297, ER) - Lieblich MLD
60. marya (VRL-6038, KR) - Ganessias Carita VH-25802