TALLIESITTELY
HEVOSET
KASVATUS
MUUTA
PÄÄSIVU

~ · ~ · ~ · ~ · ~ · ~ · ~

Päivitetty viimeksi: 13.04.2007, klo 15:05


        ARJ-askellajiratsastuskilpailut

Fiktio järjestää ARJ:n alaiset askellajiratsastuskilpailut 15.04.2007. Viimeinen ilmottautumispäivä on 12.04.2007. Vastuuhenkilönä on Milja, mutta tulokset arpoo puolueettomasti arvontakone.

Rajoitukset
» Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan enintään kolme (3) hevosta.
» Yksi hevonen saa osallistua kahteen (2) luokkaan koko kilpailussa.
» Jokaiseen luokkaan mahtuu 25 osallistujaa.
» Luokat ovat avoinna vain islanninhevosille.

Osallistuminen
» Lähetä osallistumisesi osoitteeseen [email protected] otsikolla Fiktio ARJ01
» Laita osallistumisesi muotoon:
   lk (rivinvaihto)
   ratsastaja (VRL-0000, SeuRa) - ratsu VH-00000 <br>

   VRL-tunnus on pakollinen, hevosen rekisterinumero ei.

Luokat
01. Töltti T.1 TT
02. Töltti T.2 TT
03. 5-käynti F.1 TT
04. Passikoe PP.1 TT
05. Speedpassi P.2 TT
06. Kouluratsastus FS1 TT

        Osallistujat

Luokka 01. Töltti T.1

1. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Vargynja frá Demantur VH-22301
2. Chess (VRL-3528, NER) - Drífandi frá Hulmudgwem VH-22164
3. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Nös frá Halastjarni
4. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Háleggur frá Draugur VH-03734
5. Marru (VRL-3282, FSRa) - Sudhureyri Pärla
6. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Drengur frá Moldóttur VH-06350
7. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Fjalar frá Lóvisa VH-03204
8. Marru (VRL-3282, FSRa) - Brynja frá Harleyquin
9. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Mandla frá Rindi VH-18631
10. Chess (VRL-3528, NER) - Lína frá Thostyr VH-22160
11. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Flótti frá Rendále VH-01588
12. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Daría frá Syndur
13. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Eyja frá Vatnajökull
14. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Kímni frá Syndur VH-22305
15. Jenna. H (VRL-1585, SR) - Hređa frá Moldóttu
16. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Drafna frá Forsćla
17. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Sóley frá Hafli VH-23254
18. Eevuska (VRL-0477, CSR) - Eykur frá Syndur VH-19829
19. Chess (VRL-3528, NER) - Dynfari frá GA VH-22695
20. Elina (VRL-4185, FSRa) - Nimánja frá WF
21. s.sanna (VRL-2040, DR) - Hröng frá Moldóttur
22. beria (VRL-4979, BRT) - Heimir frá Moldóttur
23. Tosi-piirto(VRL-1531, FSRa) - Est Frá
24. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Fifill frá Moldóttur VH-03730
25. beria (VRL-4979, BRT) - Vinur frá Ylgur VH-24559

Luokka 02. Töltti T.2

1. Chess (VRL-3528, NER) - Hjalmur frá Voltas VH-23185
2. beria (VRL-4979, BRT) - Midnight frá ISH VH-24561
3. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Brenna frá Syndur
4. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Skjáfa frá Hjargórn
5. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Dagfari frá Grettir
6. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Dagur frá Moldóttur VH-06519
7. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Tromma frá Fitjungur VH-07277
8. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Svartsokka frá Fitjungur VH-08007
9. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Mandla frá Rindi VH-18631
10. Tosi-piirto(VRL-1531, FSRa) - Est Frá
11. Taru K (VRL-0687, BRT) - Fraegur frá Draugur
12. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Fifill frá Moldóttur VH-03730
13. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Grettir frá Demantur
14. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Mysla frá Syndur
15. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Dúet frá Rindi
16. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Kímni frá Syndur VH-22305
17. Chess (VRL-3528, NER) - Jónatan frá Hokjur VH-22979
18. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Flótti frá Rendále VH-01588
19. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Skafrenningur frá Grettir VH-19530
20. Chess (VRL-3528, NER) - Fála frá Werlamorea VH-22163
21. beria (VRL-4979, BRT) - Vinur frá Ylgur VH-24559
22. Taru K (VRL-0687, BRT) - Nebba frá Hugar
23. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Hrynjandi frá Demantur VH-22176
24. Elina (VRL-4185, FSRa) - ţrádur frá Moldóttur

Luokka 03. 5-käynti F.1

1. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Kröggur frá Moldóttur VH-15337
2. Marru (VRL-3282, FSRa) - Kráka frá Grettir
3. Niina S. (VRL-2029, CRI) - Advaka frá Kveldúlfur VH-22736
4. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Daría frá Syndur
5. Marru (VRL-3282, FSRa) - Grimma frá Lutterbacka
6. Emilia J (VRL-4527, WWR) - Ferđastyrkir VH-16960
7. Emilia J (VRL-4527, WWR) - Dúx frá Cherć VH-24325
8. Chess (VRL-3528, NER) - Stígandi frá Demantur
9. Marru (VRL-3282, FSRa) - Storri frá Equilibrium
10. Niina S. (VRL-2029, CRI) - Frami frá Grettir VH-13749
11. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Niđhöggur frá Hvannstóđi VH-19561
12. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Birnir frá Grettir
13. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Gikkur frá Dimmalimm
14. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Kriya frá Demantur
15. Milja (VRL-0692, WWR) - Hrima frá Syndur VH-20577
16. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Gári frá Syndur VH-18623
17. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Röskva frá Eyrarlandi VH-18275
18. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Ófelia frá Silfrún VH-03186
19. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Skafrenningur frá Grettir VH-19530
20. Chess (VRL-3528, NER) - Snjóflygsa frá Sjeltan VH-22161
21. Emilia J (VRL-4527, WWR) - Splettur frá Akúreyrí VH-24326
22. Mia M. (VRL-1281, WWR) - Japvirl frá Grettir
23. Elina (VRL-4185, FSRa) - ţrádur frá Moldóttur
24. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Sunna frá Syndur
25. Chess (VRL-3528, NER) - Hera frá Syndur VH-09898

Luokka 04. Passikoe PP.1

1. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Týr frá Fengur
2. Chess (VRL-3528, NER) - Dynfari frá GA VH-22695
3. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Birnir frá Grettir
4. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Ófelia frá Silfrún VH-03186
5. Chess (VRL-3528, NER) - Drífandi frá Hulmudgwem VH-22164
6. Emilia J (VRL-4527, WWR) - Dúx frá Cherć VH-24325
7. Emilia J (VRL-4527, WWR) - Splettur frá Akúreyrí VH-24326
8. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Kröggur frá Moldóttur VH-15337
9. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Vargynja frá Demantur VH-22301
10. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Prímus frá Rindi
11. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Háleggur frá Draugur VH-03734
12. Chess (VRL-3528, NER) - Lína frá Thostyr VH-22160
13. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Gletta frá Syndur
14. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Klettur frá Iced VH-03732
15. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Röskva frá Eyrarlandi VH-18275
16. Niina S. (VRL-2029, CRI) - Vaskur frá Kveldúlfur VH-18195
17. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Svaki frá Grettir VH-07276
18. beria (VRL-4979, BRT) - Brella frá Syndur VH-24130
19. Emilia J (VRL-4527, WWR) - Ferđastyrkir VH-16960
20. MarmelaDi. (VRL-0340, ROWDY) - Sunna frá Syndur
21. Niina S. (VRL-2029, CRI) - Ŕsdis frá Grettir VH-15973
22. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Gári frá Syndur VH-18623
23. Jenna. H (VRL-1585, SR) - Hređa frá Moldóttu
24. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Niđhöggur frá Hvannstóđi VH-19561
25. beria (VRL-4979, BRT) - Midnight frá ISH VH-24561

Luokka 05. Speedpassi P.2

1. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Vinur frá Amór VH-06192
2. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Mysla frá Syndur
3. Chess (VRL-3528, NER) - Fála frá Werlamorea VH-22163
4. Chess (VRL-3528, NER) - Hjalmur frá Voltas VH-23185
5. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Dagfari frá Grettir
6. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Klaki frá Syndur VH-10387
7. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Eimyrja frá Rindi VH-22764
8. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Hjólmur frá Moldóttur
9. Heli L. (VRL-0164, FSRa) - Nös frá Halastjarni
10. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Gikkur frá Dimmalimm
11. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Eyja frá Vatnajökull
12. Chess (VRL-3528, NER) - Jónatan frá Hokjur VH-22979
13. beria (VRL-4979, BRT) - Ártali frá Syndur VH-24140
14. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Óskadís frá Syndur VH-19562
15. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Glói frá Skródyr VH-03207
16. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Blakkur frá Moldóttur VH-03729
17. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Hrafn frá Hólmi VH-19496
18. Kati K. (VRL-0102, FCR) - Dúet frá Rindi
19. Elina (VRL-4185, FSRa) - Nimánja frá WF
20. s.sanna (VRL-2040, DR) - Hröng frá Moldóttur
21. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Drafna frá Forsćla
22. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Hástígur frá Moldóttur VH-22170

Luokka 06. Kouluratsastus FS1

1. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Gletta frá Syndur
2. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Prímus frá Rindi
3. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Svartsokka frá Fitjungur VH-08007
4. Chess (VRL-3528, NER) - Hera frá Syndur VH-09898
5. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Eimyrja frá Rindi VH-22764
6. Taru K (VRL-0687, BRT) - Nebba frá Hugar
7. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Tromma frá Fitjungur VH-07277
8. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Hjólmur frá Moldóttur
9. Noora J. (VRL-1083, ROWDY) - Dagur frá Moldóttur VH-06519
10. beria (VRL-4979, BRT) - Heimir frá Moldóttur
11. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Hrafn frá Hólmi VH-19496
12. Taru K (VRL-0687, BRT) - Fraegur frá Draugur
13. tifa. (VRL-5421, DGR) - Hćrulángur frá Nystú
14. beria (VRL-4979, BRT) - Ártali frá Syndur VH-24140
15. Chess (VRL-3528, NER) - Stígandi frá Demantur
16. Milja (VRL-0692, WWR) - Hrima frá Syndur VH-20577
17. beria (VRL-4979, BRT) - Brella frá Syndur VH-24130
18. Chess (VRL-3528, NER) - Snjóflygsa frá Sjeltan VH-22161
19. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Týr frá Fengur
20. jella. (VRL-1074, ROWDY) - Klaki frá Syndur VH-10387
21. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Sóley frá Hafli VH-23254
22. Kianor. (VRL-3101, ROWDY) - Hástígur frá Moldóttur VH-22170

This website is hosted for free by freewebs. Get your own Free Website now!